BİZ KİMİZ?

Türkiye’de birçok ilke imza atan Sportworks, Spor Odaklı Pazarlama İletişimi alanında hizmet vermektedir.

KURUMSAL YARARLARIMIZ?

Çalışanlarınız arasındaki kuruma güven, bağlılık ve takım ruhu bilincini güçlendirin.

Çalışanlarınızı ödüllendirin.

Firma ismi ve marka bilinirliğinizi arttırın.

Ulusal ve uluslararası firmaların temsilcileriyle ilişkiler geliştirin.

Yeni müşterilere ulaşın ve yeni iş olanakları yaratın.

Spor ve iş hayatının ideal birlikteliğini keşfedin.

Kurumunuzun yapacağı en iyi yatırımlardan biri!

EĞİTİMLERİMİZ

Eğitimlerimize Katılarak İş Hayatınıza Heyecan Katabilirsiniz!

Katılacağınız eğitimlerle yalnızca yelkenli tekne kullanımına hakim olmayıp; iş birliği , görev dağılımı , moral – motivasyon , takım ruhu , birlikte hareket edebilme tabanlı yetilerinizi de güçlendirerek, iş hayatınızda performansınıza olumlu yansımalarının keyfini çıkaracaksınız.

Temel Seviye Yelken Eğitimi: Temel yelkencilik eğitimi toplamda 12 (on iki) saat sürecek şekilde programlanmaktadır. Katılımcılara tekneyi nasıl idare edebilecekleri ve yelkenli teknenin temel çalışma prensipleri hakkında 2 (iki) saatlik teorik, sonrasında 10 (on) saatlik pratik eğitim verilmektedir.

İleri Seviye Yelken Eğitimi: Temel Yelken Eğitimi’ni bitiren katılımcıların devam edebildiği bu program, yelken yarışlarına hazırlanmak ve katılmak isteyenler için idealdir.

Bu programla birlikte katılımcılar balon yelkenin her türlü kullanım detaylarına hakim olarak; balon yelkenin ayarlanmasından, balon yelkenle dümen tutma ve teknede güvenlik konularına kadar detaylı şekilde bilgi ve tecrübe sahibi olacaklardır.

Yarış Eğitimi: Temel ve İleri Seviye Eğitimlerini tamamlayan katılımcılar, yarışçılık eğitimi almaya hazır duruma geleceklerdir. Yarışçılık Eğitimi’nin ardından, Türkiye Açık Deniz Yarış Kulubü takviminde yer alan yarışlara katılacak seviyeye ulaşacaklardır. 

Optimist:

Optimist tekne; 7-15 yaş arası çocukların çeşitli zorluklar karşısında mücadele etme azmini, çabuk ve doğru karar alarak özgüvenle geliştirmesiyle ünlüdür.

Kursa dahil olan çocuklar optimist sayesinde; tekne bakımı, teknenin korunması, denizcilik ve yelkencilik geleneklerini temelden öğrenmeye başlayacaktır.

Ayrıca tek yelkeni olan optimist; çocukların deniz, rüzgar, tekne, yelken ve tüm bunların birbirleriyle olan ilişkilerini kavraması için kusursuz bir ilk adımdır.

Çin kökenli bir su sporu olan dragon bot, adından da anlaşılabileceği gibi bir ejderha şekli verilmişken baş tarafında dragon kafası, arka tarafta da kuyruğu bulunmaktadır. Bota 2’şerli sıra halinde binilmektedir ve 1 davulcu, 1 dümenci ve en az 12 en fazla 16 kürekçi bulunan takımlar, karma şekilde oluşturulmaktadır; kadın ve erkek sporcu sayısı katılımcıların insiyatifine bırakılmaktadır.

Takım ruhunun ön plana çıktığı, senkronize hareket edebilme yeteneğini kazandıran dragon bot sporu, katılımcıları iş hayatının stresinden uzaklaştırırken; aynı çatı altında birlikte çalıştığı iş arkadaşlarıyla iletişimini güçlendirir ve bunun şirket içine de taşınması sayesinde motivasyon ve performansa katkı sağlamaktadır.

EĞİTİMLER

  1. PROFESYONEL EKİP TARAFINDAN DRAGON BOT EĞİTİMLERİ

  2. PROFESYONEL EKİP TARAFINDAN YARIŞLARA HAZIRLIK EĞİTİMLERİ

  3. PROFESYONEL EKİP KONTROLÜNDE ANTRENMAN DESTEĞİ

Rezervasyon Yapın

“İlk kez katıldığımız için diğer markalardan farkımız yüksek dozdaki coşkumuzdu. Her ne kadar şampiyonluk kısmına ulaşıp, ipi göğüsleyemesek de her yıl katılanların aksine daha heyecanlıydık. Markamızın organizasyonun ilk anından itibaren sergilediği yüksek disiplin, saygın rekabet ve enerjisinden diğer markaların feyz aldığını düşünüyorum..”

Baymak

“Sporun, takım ruhunun, dostluğun keyfinin çıkarıldığı oyunlarda çalışanlarımız 14 branşta başarı elde etti. Ayrıca oyunlarda en fazla katılımcı ile temsil edilen kurum olarak Corporate Games ekibi tarafından verilen “Sport For Life” ödülü ile gururlandık..”

Unilever

“Burgan Bank ailesi olarak Corporate Games, takım ruhumuzu pekiştirebildiğimiz keyifli bir organizasyon ve deneyim oluyor. Rekabeti sporcu centilmenliği kapsamında dostluğa çeviren bir aktivite olan Corporate Games, katılımcıların her sene artarak devam etmesini sağlıyor..”

Burgan

“Bu organizasyonda farklı şirketleri bir araya getirerek sosyalleşmeyi sağlayan, çalışanlarımızın spor aktivitelerine katılmalarını teşvik etmiş olmasından dolayı bu organizasyonda yer alan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz..”

Honda

“Her yıl şirketimizden katılım talebinin artması ve katılacağımız branşların farklılaşması, çalışanlarımızın kendilerini denemesi ve yeteneklerinin farkına varmasına yardımcı olurken şirket içerisinde oluşturulması planlanan veya hali hazırda var olan takımların bütünlüğünü koruyabilmemize katkı sağlıyor..”

Garanti